Kardelen Carpet | Kardelen Halı Web Sitesi , www.kardelencarpet.com / www.kardelenhali.com
Kardelen Carpet | Kardelen Halı Web Sitesi , www.kardelencarpet.com / www.kardelenhali.com

Teklif Formu

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Kardelen Carpet | Kardelen Halı Web Sitesi , www.kardelencarpet.com / www.kardelenhali.com Kardelen Carpet | Kardelen Halı Web Sitesi , www.kardelencarpet.com / www.kardelenhali.com

Menü

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

ÜRÜN FAALİYETLERİNE 1975 YILINDA HAVLU DOKUMA OLARAK BAŞLAYAN KARADALEREN AİLESİ 1987 YILINDA HALIYA İLK BABASER HALI OLARAK GİRİŞ YAPMIŞTIR.

2005 YILINDA YENİ TEKNOLOJİK FABRİKALAŞMA YÖNÜNDE KARDELEN HALIYI KURUP GENİŞ VİZYONU İLE GELENEKSELLİĞİN YANINDA YENİLİKLERE DE AÇIK OLAN KARDELEN HALI KENDİNE ÖZGÜ ÇİZGİSİ VE KULLANDIĞI FARKLI İPLİKLER İLE ‘YENİLİKÇİ’ VE  ‘SIRADIŞI’ BİR MARKA OLARAK SEKTÖRDE İDDİALI BİR ŞEKİLDE YERİNİ ALMIŞTIR.

İş ahlakı, özveri ve disiplini kendisine kılavuz edinen Kardelen Halı, ürünlerini yer döşemesinin ötesinde dekorasyon aracı olarak görmekte ve kendi bünyesinde bulundurduğu tasarım ekibi ile eşsiz desenleri, modern dokuma teknikleriyle halılara işleyerek, her beğeniye uygun ürünler sunmaktadır.

Kalite ve tüketici memnuniyetini ön planda tutarak kısa zamanda istikrarlı ve kalıcı bir yükseliş yaşayıp sürekli gelişen dağıtım ağıyla muhteşem ürünlerini tüketicilerle buluşturmaktadır.